Kuriozitete — March 9, 2018 at 2:26 am

Çmendet Stresi në emision befason të gjithë, i thot Luanes të njoh prej kur i kishe dhembet e zeza, ja reagimi saj! (Video)

Mbrëmjen e kaluar në emisionin “Shiko kush luan” ndër të ftuarit ishte edhe reperi i njohur, Stresi. Mesa duket mes moderatores se famshme, Luana Vjollca dhe Arkimedi ekziston një marrëdhënie mjaft e mirë pasi qe ata kan koh qe njihen dhe Stresi me Luanen ishin komshinje,por ndodhi diqka befasuese në emision ku stresi me fjalët e tij për Luanen, e befasoi gjithë publikun, ja momenti kur shpërtheb Stresi, për më shumë shtypni posht reklamen dhe ju hapet kjo video shokuese..