by / on July 26, 2017 at 12:38 am / in Video

Njihuni me burrin që shkon në punë duke notuar (Foto/Video)

Ndonëse shumica prej nesh shkojmë në punë duke përdorur veturën, autobusin, trenin apo edhe në këmbë, këtë gjë nuk e bënë gjithmonë Benjamin David. Ai, siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, për të shmangur trafikun e dendur dhe stresin që sjell, në punë shkon duke notuar përgjatë lumit Isar të Munihut. Siç bëhet e ditur më tej, ai disponon […]

Read more ›