Show Biz

by / on March 24, 2018 at 8:27 am / in Show Biz

Kur Miriami Dhe Albani Bënin Sikur Nuk Njiheshin / VIDEO

E kujt nuk i pëlqen që të futet pak në të shkuarën dhe të gërmojë në arkivat e së kaluarës, që në shumicën e rasteve na ngjallin shumë nostalgji.Këngëtarja Miriam Cani, duket se kujdeset shumë mirë për të mbajtur momente dhe çaste të veçanta nga e kaluara.Mbrëmjen e sotme ajo ka postuar një video në Instagramin e saj, që i […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 3:52 am / in Show Biz

‘Kam ardhur nga debulesa për ty’, Eni Çobani: Po e dëgjoj për herë të parë, jam pak e shokuar..(Video)

Këtë të dielë, “E diela shqiptare” përzgjodhi për të ritransmetuar rastin e Englantinës dhe Nikut në rubrikën “Shihemi në gjyq”.Englantina ftoi mikun e saj Nikun, më 24 Shtator të këtij viti, në rubrikën “Shihemi në Gjyq” për ta bindur që ta ndihmojë në rrugën e saj për të fituar mëmësinë ndaj vajzës, të cilën ishte detyruar ta braktiste në vitin […]

Read more ›
by / on March 23, 2018 at 3:49 am / in Show Biz

Shikone se çka i bëri gruaja e Medës gruas së Sinan Hoxhës(Foto)

Mbrëmë, i kemi pyetur ndjekësit e faqes sonë në “Facebook” se kë e pëlqejnë më shumë, Lulen gruan e Medës, apo Andrrën gruan e Sinan Hoxhës.Publiku ka votuar në masë të madhe për bashkëshorten e këngëtarit kosovar, Lulen, duke e shpallur fituese të garës, shkruan “Kosovarja”.Ndryshe, si Lulja ashtu edhe Andrra duken shumë bukur, por kjo ka perfunduar ne nje […]

Read more ›
by / on March 21, 2018 at 3:47 am / in Show Biz

Shkendije Muja kësaj rradhe e tepron me fotot e saja duke pozuar gjoksin dhe … (FOTO)!!!

Shkendije Muja kësaj rradhe e tepron me fotot e saja duke pozuar gjoksin dhe Nje tjeter ‘skandal’ i Shkendije Mujaj, pas publikimeve to shumta me fotot e saj to nxehta me te prapmet e saj, qe nuk kane len vend pa u shfaqur, tani ajo tregon dhe pjesen me intime to nje femre. Nje video sikur po reklamon veten me […]

Read more ›
by / on March 21, 2018 at 3:47 am / in Show Biz

EKSKLUZIVE:Shpërthen Rasheli ndaj Ermalit,”Ai idiot më kërcënoi me videot dhe fotot intime …..!(VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Rashel Kolaneci i ka lënë të gjithë pa fjalë me deklaratën e saj se Ermal Mamaqi e ka gjuajtur. E ftuar në emisionin “Shiko kush luan” të Luana Vjollcës, Rasheli nuk ka nguruar t’i përgjigjet pyetjes së Ermal Fejzullahut se kush e ka gjuajtur. Ajo tha: “Ermal Mamaqi më ka …”. Këngëtari nuk ka ndalur me kaq, […]

Read more ›
by / on March 21, 2018 at 3:47 am / in Show Biz

Harrojeni Norën dhe Erën, motra e tyre Nita do t’iu ‘çmend’ me pamjen e fundit ku ka nxjerr…

Nita është larguar dukshëm edhe nga rrjetet sociale, duke iu mohuar njerëzve dhe mediave mundësinë të merren më shumë me të. Megjithatë, kureshtja rreth Nites dhe jetës së saj është mjaftë prezentë. Çka po bënë e si po duket? Në të vërtet, ajo po duket mjaftë mirë dhe si përherë me stil. Nita sapo ka festuar ditëlindjen dhe pranë saj […]

Read more ›
by / on March 20, 2018 at 5:03 am / in Show Biz

Tronditet Andrra Destani: Si Do Të Ndihet Ajo Kur Ti Shikoj Këto Foto Të Sinan Hoxhës Duke U Puthur Me Modelen Shqiptare (Foto Të Rralla)

Andrra Destani, tanimë bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Sinan Hoxha, është një emër mjaft i përfolur në media kohët e fundit. Jo vetëm për shkak të famës së bashkëshortit, por edhe për jetën luksoze që bën ajo dhe familja e saj. Por dihet që Sinani në të kaluarën kishte edhe lidhje tjera, e një prej tyre ishte […]

Read more ›
by / on March 20, 2018 at 4:44 am / in Show Biz

MAHNITËSE: Gruaja e Sinan Hoxhës u bë më e pasur se Sinani , ja biznesi i saj miliona eurosh

Andrra Destani, gruaja e Sinan Hoxhes, ka pak kohe qe ka hapur një super biznesi në Tiranë. Bëhet fjale per nje biznes i cili nje koh te shkurte beri buje ne shqiperi, ndërkohë që miqtë VIP i panë nga afër ambientet luksoze të tij, gjatë një feste inaguruese që organizuan si çift.Kujtojmë se kohë më parë në një intervistë televizive […]

Read more ›
by / on March 20, 2018 at 4:35 am / in Show Biz

E njohin me emrin Greta Koçi, por nuk do ta besoni si e quajnë në të vërtetë këngëtaren

Greta Koçi është një nga këngëtaret më të dashura të publikut por për jetën e saj private dihet shumë pak. Prej vitesh Greta nuk është përfoluar për asnjë romancë dhe gjithmonë ka preferuar të mos zhurmojë me jetën e saj. Ndërkohë motra e saj Eni Koçi provokon në rrjetet sociale dhe shpesh tregon detaje të marrëdhënies së tyre të ngushtë. […]

Read more ›
by / on March 19, 2018 at 2:27 pm / in Show Biz

Më në fund martohet Feridja! Ja si duket me vello

Feridja do të ju befasoj me pamjen e saj! Ajo në seritë në vijim të serialit “Beni Affet”, do të vesh vellon dhe do të lidh kurorë me aktorin e ri i cili pritet që shumë shpejt t’i bashkëngjitet këtij seriali, shkruan “Kosovaja”. Pamjet ne i siguruam ku Feridja duket shumë bukur me vello në ditën e dasmës dhe vendosëm […]

Read more ›
dedicated