lajme

by / on May 7, 2018 at 1:10 am / in lajme

Do t’iu ‘çmend’ me pamjen! Vajza e Fatmir Limajt vishet me fustan të gjatë! Jetojnë jetën luksoze

Fatmir Limaj është ndër politikanët më aktiv në Kosovë, ai është kryetari i partisë Nisma Socialdemokrate. Përtej politikës, ne sonte do të flasim për vajzën e tij, e cila quhet Lala dhe është një femër tejet e bukur dhe atraktive. E veshur me fustan të gjatë me një ngjyrë vezulluese, ajo iu ‘çmend’ me pamjen e saj. Për te shikuar […]

Read more ›
by / on May 7, 2018 at 12:38 am / in lajme

Nuk i la njëherë këto! Noizy publikon videon nga makina luksoze, Ermal Mamaqi e tall keq fare, reperi habit me veprimin e tij [FOTO]

Noizy mund të bëjë jetë luksoze, por Ermali se ka ndërmend ta lërë rehat! Ai është një nga reperat më të suksesshëm në vendin tonë dhe shpesh herë komentohet për jetën luksoze që bën. E shohim gjatë gjithë kohës me makina të shtrenjta, të cilave tashmë u ka vendosur edhe emra. Së fundmi ka postuar një video ku shfaqet brenda […]

Read more ›
by / on May 7, 2018 at 12:34 am / in lajme

E përbuzën djaloshin, por la me gojë hapur gjithë audiencën (VIDEO)

Sahin Kendirci ka kënduar “Yetenek Sizsiniz” dhe sapo ka filluar, anëtarët e jurisë kanë nxituar për ta kthyer karrigen, ndërsa në fund kanë vrapuar të gjithë tek ajo për ta përqafur.Sahin Kendirci ka zgjedhur të shkojë me njërin nga anëtarët ndërsa premtojë të shkojë larg në këtë garë.Ato momente kur e nënçmuan ishin te renda për konkurrentin pasi qe ai […]

Read more ›
by / on May 7, 2018 at 12:30 am / in lajme

Liqeni i mrekullive që shëron qindra sëmundje, gjendet në këtë fshat të Shqipërisë dhe ka veti të jashtëzakonshme(Pamje)

Ekziston një liqen çudibërës në Shqipëri. Një liqen i kristaltë me veti të mrekullueshme për organizmin. Njihet me emrin “Liqeni i Zi. Ndodhet 4 km në jug-lindje të fshatit Lenie (Shënepremte) në lartësinë 1684 m mbi nivelin e detit. Është liqen me origjinë akullnajore. Ka ujë shumë të ftohtë, të pastër dhe të kthjelltë, me ngjyrë blu të thellë.Ka klimë […]

Read more ›
by / on May 7, 2018 at 12:23 am / in lajme

Bëhet horë Halil Matoshi, i publikohet biseda: Shko pshurru bre…!

Këshilltari i kryeministrit Haradinaj, Halil Matoshi ka përdorur fjalor të rëndë ndaj një qytetareje e cila i kishte shkruar në Facebook atij, duke i sugjeruar që t’i tregoj kryeministrit për lajmin se zhytësi Ismail Kasumi kishte gjetur trupin e njërit polic në lumin Lepenc. Arsyeja përse qytetarja N.K i kishte shkruar Matoshit, ishte sepse Haradinaj paraprakisht kishte ironizuar me Kasumin […]

Read more ›
by / on May 7, 2018 at 12:22 am / in lajme

Do habiteni : Ja cfarë ndodh nëse mbani lëkurën e bananes ne fytyre për 20 minuta

Të zgjohesh me dhimbje koke, të punosh me dhimbje koke, të flesh me dhimbje koke, kush nuk e ka provuar një situatë e tillë e cila është një ndër gjendjet më të bezdisshme që mund t’ju ndodhin, sidomos tani në verë. Dhe kur dhimbja bëhet akoma më e fortë gjëja e parë që doni është të keni në çantë ndonjë […]

Read more ›
by / on May 7, 2018 at 12:05 am / in lajme

Antibiotiku më i fuqishëm natyral: shëron çdo infeksion në trup dhe vret të gjitha parazitët!

Në këtë artikull do të të paraqesim një antibiotik veçanërisht interesant që vret të gjitha parazitët! Me fjalë të tjera, ky tonik natyral do t’ju ndihmojë të luftoni sëmundjet më të rrezikshme, të mbrojtur shëndetin tuaj për shkak të vlerave të tij antivirale, antibacteriale, antifungale dhe anti-parazitare. Kjo recetë mesjetare mund t’ju ndihmojë të trajtoni të gjitha sëmundjet dhe të […]

Read more ›
by / on May 7, 2018 at 12:04 am / in lajme

Lajm i keq për gjetjen e policit të zhdukur Armend Trena, ja çka po ndodh (Pamje)

Sot janë bërë një javë që nga zhdukja e policit Armend Trena, ndërsa kolegu i tij Malsor Dashi është gjetur para dy dite. Ekipet e Policisë së Kosovës dhe Forcave të Sigurisë, me ndihmën e shumë klubeve të zhytësve e vullnetarëve po vazhdojnë kërkimet në lumin Lepenc, aty ku ka rënë vetura. Mirëpo, sot moti me shi po ua vështirëson […]

Read more ›
by / on May 7, 2018 at 12:01 am / in lajme

Lajmi i fundit nga vendi ku po kërkohet polici i zhdukur Armend Trena

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi ka treguar për KosovaPress se ekipet e kërkim shpëtimit, të përbëra prej Policisë, pjesëtarëvë të FSK-së dhe AME-ë deri tani kanë kontrolluar 7 ura në Lepenc por pa asnjë rezultat për trupin e policit Armend Trena.Gashi po ashtu ka thënë që për momentin ka reshje të mëdha dhe ekipet […]

Read more ›
by / on May 7, 2018 at 12:00 am / in lajme

Skandal! Në vendin ku u gjet i vdekur kosovari, ka ende copëza eshtrash VIDEO

Xhafer Osmani nga Pestova e Vushtrrisë është personi që u gjet mesditën e të shtunës në fshatin Derven të Fushë Krujës në Shqipëri. Ai fillimisht dyshohet se është ekzekutuar me armë zjarri e më pastaj është djegur në veturën e tij personale në rrethana misterioze dhe ende të pasqaruara mirë, madje në vendin e krimit ka ende mbetje kockash aty […]

Read more ›