Kuriozitete

by / on March 21, 2018 at 3:46 am / in Kuriozitete

DOKTORI NXJERR TË “PALARAT” E VIPAVE LIVE; JA KUSH KA BËRË OPERACIONE PLASTIKE…

I ftuar sot ne emisionin ‘Nje kat me larte’ qe transmetohet cdo te shtune ne In Tv ka qene Skerdi Faria, doktori plastik i Vipave qe pervec profesionit njihet edhe si nje personazh shume karizmatik ne Showbizin Shqiptar. Se fundmi ai eshte pjese edhe e emisionit ‘C’est la Vie’. Por sot gjate intervistes ne ”Nje kat me larte” moderatori e […]

Read more ›
by / on March 21, 2018 at 3:46 am / in Kuriozitete

Do ju lë pa fjalë: Kjo grua 65-vjeçare është shtatzënë, por ajo që u pa në ultratinguj është e pabesueshme…(Shiko pamjet)

Do ju lë pa fjalë: Kjo grua 65-vjeçare është shtatzënë, por ajo që u pa në ultratinguj është e pabesueshme….(A.R) e cila është në muajin e pestë të shtatzënisë, tha se kishte vendosur të mbetej shtatzënë pasi vajza e saj nëntë vjeçare, Lelia, i tha asaj se do të donte një motër apo vëlla fëmijësh. “Ajo është një fëmijë i […]

Read more ›
by / on March 21, 2018 at 3:46 am / in Kuriozitete

Video që ka marrë 30 milionë klikime, ja pse!

Po bën xhiron e mediave botërore dhe rrjeteve sociale videoja amatore e katërnjakeve kanadeze, të cilat përqafohen vazhdimisht për t’i shprehur dashurinë njëra-tjetrës me rastin e ardhjes së Vitit të Ri.Filmimi i këndshëm është postuar më datë 2 Janar në Facebook dhe ka kaluar tashmë 30 milionë klikime. Katërnjaket janë motrat kanadeze Abigail, Emily, Grace dhe Mec Kayla, të lindura […]

Read more ›
by / on March 20, 2018 at 9:15 pm / in Kuriozitete

Automjete luksoze 1.4 milionë euro, dasma madhështore e çiftit shqiptar bllokon rrugët për 6 orë(Pamje)

Dasmat e çdo krahinë shqiptare janë të veçanta në tradita dhe në mënyra festimi.Por kur një celebrim i tillë i kalon përmasat e normales dhe e merr vesh i gjithë qyteti që dikush po martohet, atëherë dasma shndërrohet në fenomenale.Mënyra se si një çift nga Gjilani e kanë festuar ditën më të rëndësishme të jetës së tyre, po bën xhiron […]

Read more ›
by / on March 20, 2018 at 8:21 pm / in Kuriozitete

Ai urdhnon kuajve për t’u radhitur. Tani shikoni atë në mes se cfare ben..Epebesueshme:

Ai urdhnon kuajve për t’u radhitur. Tani shikoni atë në mes se cfare ben..Epebesueshme: Këta kuaj gjigantë të butë në Turtle Ranch, po mësojnë truket më të reja për të shfaqur tifozët e tyre kohë pas kohe. Përveç Clydesdale madh, fermë gjithashtu pret shumë lojtarë të tjerë me katër këmbë të cilët janë trajnuar nga trajnimi Robin Witshire në një […]

Read more ›
by / on March 20, 2018 at 7:46 pm / in Kuriozitete

Tre plumba në derë të shtëpisë 32-vjeçarit në Dibër, prova e fortë që ka policia

DIBËR- Elsi Kosiqi, babai i tre fëmijëve që u ekzekutua pas mesnatës në derën e shtëpisë në Dibër kishte qëndruar gjatë gjithë ditës së djeshme në Dibër të Madhe në Maqedoni. Burime konfidenciale nga policia, bënë me dije për “BalkanWeb” se 32-vjeçari kishte shkuar mëngjesin e djeshëm në Dibër të Madhe ku kishte qëndruar me disa shqiptarë dhe një shtetas […]

Read more ›
by / on March 20, 2018 at 5:02 am / in Kuriozitete

Skandal: Familja E Burrit I Kishte Vendosur Kamer Të Fshehtë Nuses Së Djalit, Dhe E Kapin Me Dashnorin Në Krevat (Video)

Me zë dhe figurë sot në studion e emisionit “Me zemër të hapur”, ka ardhur dëshmia për një tradhti bashkëshortore, por më e keqja është ajo e marrëdhënieve të konsumuara në sy të dy fëmijëve të mitur 9 dhe 5 vjeç. Familja Nacaj nga ka qenë ajo që ka denoncuar nusen e djalit të tyre, të cilën e kanë filmuar […]

Read more ›
by / on March 20, 2018 at 4:57 am / in Kuriozitete

Ajo Mendonte Se Ishin Binjakë, Por Mjekët I Treguan Diçka Që E Bëri Të Qajë!

Nuk ka lajm më të mirë për porsamartuarit kur mesojne se do te behen prinder.Të kesh fëmijë është një bekim i vërtetë, por ndonjëherë jeta po jep shume e më shumë.Ajo mendonte se ishin binjakë, por mjekët i treguan diçka qe e beri te qaje.Ky ishte rasti i Alexa dhe Antonin Kinova, një çifti nga Republika Çeke, të cilët kishin […]

Read more ›
by / on March 20, 2018 at 4:56 am / in Kuriozitete

Bixhoz Me Dashurinë: Këtë Javë Sherr Në Shtëpinë Oberoi, Omkara Provon Se Anika Është E Pafajshme

Omkara mundohet të bindë Shivain t’i kërkojë falje Anikës dhe Rudrën t’i kërkojë falje Somjas. Anika mëson Somjan si të sillet me Rudrën. Rudra habitet me sjelljen e saj. Shivai e kupton që Somjan e ka mësuar Anika. Somja e lag Rudrën me ujë ashtu si Anika bën me Shivain. Anika i thotë Shivait se mund t’i bëjë Rudrën dhe […]

Read more ›
by / on March 20, 2018 at 4:50 am / in Kuriozitete

Çfarë mendonte Hitleri për Sërbinë dhe pse sërbët mendonin se Hitleri kishte Aleancë të fshehtë me shqiptarët

Mediat serbe janë të mbushura me teori komploti, me të cilat gjithmonë synojnë ta vënë veten në pozicionin e viktimave. Prandaj, ato shkruajnë se përmes shqiptarëve Hitleri synonte të shkatërronte serbët. “Nuk duhet të lejojmë që në Ballkan, një komb që ka një ndjenjë të misionit politik dhe rol historik të bëhet shumë i fuqishëm. Janë serbët ky popull. Ata […]

Read more ›
dedicated